Zamknij
REKLAMA

Nowy projekt szkoleniowy dla młodych piłkarzy.Zapraszamy na konsultacje

22:28, 17.09.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj
Zawodnicy kadry powiatu międzychodzkiego na turnieju w czerwcu 2019/Fot:Remik Błachnio Fotografia-Film-Fotobudka

W sezon 2019/20 Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wchodzi z nowym projektem szkoleniowym kadr powiatów. Ma on na celu ujednolicić i usystematyzować szkolenie w województwie.
W każdym powiecie Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego powołał trenera, którego zadaniem będzie prowadzenie dodatkowych treningów dla najzdolniejszych zawodników z lokalnych klubów. Na początku projekt obejmie kategorię Orlik (rocznik 2009 i 2010) i będzie prowadzony w wymiarze dwóch jednostek treningowych w miesiącu.
W związku z powstałym projektem pierwsze konsultacje dla wszystkich chętnych zawodników z rocznika 2010 odbędą się 19 września o godzinie 17.00 na boisku Orlik przy stadionie miejskim na ul. Sportowej w Międzychodzie. Natomiast konsultacje dla rocznika 2009 odbędą sięw tym samym miejscu 26 września o godzinie 18.15.

Wszystkich chętnych zawodników i zawodniczki z danych roczników serdecznie zapraszamy. Zachęcamy również wszystkich trenerów powiatu międzychodzkiego do współpracy i polecania swoich zawodników z kategorii Orlik - zaprasza trener kady powiatu międzychodzkiego Mateusz Grzela

Jest to więc duża szansa dla młodych zawodników. Skoro jest taka możliwość to trzeba korzystać i przyjść na konsultecje. Wszelkich informacji udziela Mateusz Grzela. Piszcie do niego na adres [email protected]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone