Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na charytatywny wyścig w Mokrzcu. Dużo atrakcji także dla kibiców

21:27, 18.09.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Organizator przygotował wiele atrakcji także dla kibiców
REKLAMA

W najbliższą niedzielę 22 września w Mokrzcu odbędzie się Finał Scott MTB Challenge 2019. Będzie to jednocześnie III Charytatywny Wyścig MTB Międzychód.

Scott MTB Challenge to cykl 9 wyścigów MTB, których Finał odbędzie się w Mokrzcu. Organiztorem Finału jest Klub Sportowy Międzychód MTB Team Bike.  Uczestnicy wyścigu mają do wyboru cztery trasy: Dystans PRO – 56 km, Classic – 28km, FUN - 7 km i Duety Dziecko + Opiekun – 7km.  

Trasy wyścigów

Oprócz nagród w poszczególnych wyścigach jest także dodatkowa klasyfikacja "Najlepszy mieszkaniec Międzychodu" na dystansie Clasic i dystansie Pro w kategorii open Mężczyzna i Kobieta. Tu także nagradzane są pierwsze 3 miejsca . 

Zapraszamy do udziału w wyścigy wszystkich chętnych. Każdy może spróbować sił i sprawdzić swoje możliwości. A dodatkowo wesprzeć zbiórkę funduszy dla Wiktora. Można się zarejestrować TUTAJ lub w dniu zawodów. 

Ale na boisko w Mokrzcu i na trasę organizator zaprasza także kibiców. Przygotowano bowiem wiele atrakcji nie tylko dla zawodników.

Przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji. Będzie plac zabaw i teatr  dla dzieci. Przyjadą animatorzy z Gorzowa. Przygotowaliśmy również tor przeszkód dla najmłodszych - zaprasza dyrektor wyścigu Arkadiusz Marciniak

Będzie więc w czym wybierać i nawet czekając na przyjazd zawodników nie będziecie się nudzić. Jest to Wielki Finał cyklu, ale jednocześnie wyścig charytatywny. Organizator, czyli Międzychód MTB Team Bike zdecydował, że cały dochód z imprezy - Finał Scott MTB Challenge 2019 w Mokrzcu, a więc wpisowe od zawodników, pieniądze uzyskane z licytacji, loterii fantowych oraz ze sprzedaży posiłków ( kiełbasy z grilla, zupy gulaszowej, pieczonego dzika oraz również ciast, kaw i herbat ) będzie w całości przekazany na rehabilitację Wiktora. Co można napisać po takiej decyzji? "Wielki szacun".

Wspomnijmy, że wśród przedmiotów licytowanych znajdzie się wiele cennych rzeczy. A dzisiaj okazało się, że na licytację trafi także Fiat Panda rok produkcji 2003r. przekazany przez Zakład Utylizacji Odpadów CLEAN CITY sp. z o.o. z Mnich.

Fiat Panda przygotowany do licytacji

Rezerwujcie więc czas w niedzielę 22 października!

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz