Zamknij

Wilki z 4 medalami po pierwszym dniu Pucharu Polski w armwrestlingu w Redzie

18:37, 12.10.2019 K.S./Waldemar Podolski Aktualizacja: 18:56, 12.10.2019
Skomentuj Po pierwszym dniu Wilki zdobyły już 4 medale/foto:Elżbieta Podolska Po pierwszym dniu Wilki zdobyły już 4 medale/foto:Elżbieta Podolska

Międzychodzkie Wilki wybrały się do Redy na dwudniowy Puchar Polski w armwrestlingu. O wynikach informuje trener Wilków Waldemar Podolski.

Ogólnopolski Puchar Polski w armwrestlingu to cykliczna impreza odbywająca się od 20 lat. Cykl rozpoczął, nie kto inny jak Igor Mazurenko ( Mistrz Świata w armwrestlingu 2011 r.). Podczas jubileuszowego pucharu medale dla Wilków Międzychód na prawą rękę zdobyli

• Paweł Budych Złoty krążek w kat. Junior +78kg
  • Dawid Łapa Złoty krążek w kat. Niepełnosprawnych do 80kg
  • Marta Świątek Srebrny krążek w kat. Seniorki do 75kg
  • Łukasz Rachowka Złoty krążek w kat.60kg niepełnosprawnych.

Ponadto Tomasz Wesołowski odnotował swój pierwszy start wśród osób niepełnosprawnych zajmując dobre czwarte miejsce. Wszystkim serdecznie gratuluję. O reszcie zawodników też nie zapomnę, bo to dopiero dzień pierwszy. Walka na Prawą rękę.