Zamknij
REKLAMA

Piłkarki Orła Łowyń powołane do kadry województwa

20:37, 01.12.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Emilia Frąk i Paulina Surówka 6 grudnia zameldują się na zgrupowaniu kadry województwa wielkopolskiego/foto: Arkadiusz Frąk
REKLAMA

Dwie piłkarki Orła Łowyń zostały powołane do kadry województwa wielkopolskiego rocznika 2008. Na zgrupowanie pojedzie Paulina Surówka i Emilia Frąk.

6 grudnia w Szamotułach rozpoczyna się zgrupowanie kadry piłkarek województwa wielkopolskiego rocznika 2008.Wielkopolski Związek Piłki Nożnej powołał na zgrupowanie najlepsze w województwie 22 zawodniczki. Wśród nich są dwie piłkarki klubu z gminy Międzychód. Na zgrupowanie pojedzie Emilia Frąk i Paulina Surówka, które na codzień reprezentują Orła Łowyń.

Jest to wielki sukces tych młodych zawodniczek. Jest to także wielki sukces trenerów Arkadiusza Frąka i Roberta Both. Pomimo wielu trudności trenerzy, działacze i rodzice starają się, aby zawodniczki i zawodnicy rozwijali się oraz odnosili sukcesy.

Młodzicy z Orła Łowyń na Stadionie Narodowym/foto: Arkadiusz Frąk

Przypomnijmy, że w nagrodę za wygraną ligę młodzicy pojechali do Warszawy, aby na Stadionie Narodowym kibicować naszym zawodnikom w meczu ze Słowenią. Było to dla nich wielkie przeżycie.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ZasmuconaZasmucona

0 0

Wielka szkoda, że nikt z władz nie wspiera tych zdolnych dzieci. Pewnie dopiero teraz, kiedy o dziewczynach zrobiło się głośno, spłynie wsparcie dla Orła Łowyń. Do tej pory wszystko co osiągnęli, to jedynie z poparciem finansowym rodziców i ogromnym zaangażowaniem trenerów. A chyba powinno dać do myslenia naszym rządzącym, że jakoś nikt z tak bardzo wspieranych klubów miedzychodzkich nie odniósł takiego sukcesu. Więc w sumie może to i lepiej, bo dziewczyny udowodniły, że właśnie takie wiejskie dzieci, bez zbędnego blichtru, mogą wiele. Brawo Paulina i Emilia!
(A pomijany wszędzie Łowyń jeszcze nie raz pokaże jaki jest WIELKI) 06:46, 02.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz