Zamknij

Udane Mistrzostwa Świata dla międzychodzkich Wilków

20:04, 06.12.2019 K.S./W.P Aktualizacja: 20:32, 06.12.2019
Skomentuj Wilki pierwszy dzien Mistrzostw zaczęły medalowo/foto: Dorota Kasperek Wilki pierwszy dzien Mistrzostw zaczęły medalowo/foto: Dorota Kasperek

Pobyt międzychodzkich Wilków na Mistrzostwach Świata był bardzo udany.

Międzychodzkie Wilki uczestniczyły w Mistrzostwach Świata IFA w Rumi. I już pierwszego dnia stanęli na podium:

• Dawid Łapa srebro lewa ręka junior 21 do 65kg
  • Złoty Medal Junior+55kg niepełnosprawnych lewa ręka tytuł Mistrza Świata
  • Senior srebrny medal do 65kg
  • Paweł Budych złoty medal w kat. junior 18 +80kg tytuł Mistrza Świata
  • Tomasz Wesołowski brąz na lewą rękę kat. do 85kg niepełnosprawnych na siedząco.
  • Maciej Budych 5 miejsce w kat Masters +100kg lewa ręka

Medalowe Wilki /foto: Dorota Kasperek

Także drugi dzień był udany. Zaczął się świetnie ponieważ Paweł Budych ponownie zdobył złoty medal w kategorii Junior 18  - +80 kg. Paweł był w tej kategorii bezkonkurencyjny i nie przegrał żadnego pojedynku podczas całych mistrzostw.

Ponownie na podium stanął także Dawid Łapa. Po zaciętej walce zdobył złoto w kat Junior +55 niepełnosprawnych oraz srebrny medal w kategorii do 65 kg niepełnosprawnych. Trzecim medalistą drugiego dnia mistrzostw jest Tomasz Wesołowski, który zdobył złoty krążek w kategorii niepełnosprawnych do 85 kg startujacych na siedząco.

To było wielkie wydarzenie i przeżycie dla międzychodzkich Wilków/foto: Dorota Kasperek

Gratulacje dla całej ekipy Wilków z Międzychodu. Wasz udział i oglądanie waszych pojedynków to wielka przyjemność. Dziękuję wam wszystkim za poświęcenie i wytrwałość w treningu - powiedział po mistrzostwach Waldemar Podolski