Zamknij

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - w zawodzie sprzedawca

Nr oferty: StPr/24/0361Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chrobrego 13, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 11
Data rozpoczęcia: 17.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 999,33 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: zaświadczenie o niekaralności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Nr 2 Międzychód
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Chrobrego 13, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Mariola Marchewka
      Numer telefonu: 95 748 27 23
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie PUP lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wg stanowiska
      StPr/24/0356
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
      wynagrodzenie od od 272,67 PLN

      StPr/24/0357
      wynagrodzenie od od 892,36 PLN

      StPr/24/0358

      StPr/24/0359
      wynagrodzenie od od 3 272 PLN

      StPr/24/0360
      wynagrodzenie od od 1 636 PLN

      StPr/24/0361
      wynagrodzenie od od 2 999,33 PLN

      StPr/24/0362
      wynagrodzenie od od 812 PLN

      - współtworzenie i obsługa wielokanałowych kampanii online w środowisku Google ADS (uruchamianie kampanii, zarządzanie budżetem, monitorowanie, optymalizacja i raportowanie wyników z pomocą narzędzi analitycznych), - optymalizacja ROAS i szukanie możliwości ekspansji i skalowania reklam płatnych na różnych etapach lejka, - realizacja KPI zwiazanych bezpośrednio z ruchem i sprzedażą, - współtworzenie planów sezonowych kampanii digital i komunikacji w różnych kanałach, nadzór nad realizacją kampanii, - optymalizacja konwersji, m. in. stron internetowych, - analiza działań konkurencji i śledzenie trendów w marketingu cyfrowym B2C, - pozycjonowanie oraz optymalizacji pod kątem SEO, - znajomość HTML
      StPr/24/0351
      data rozpoczęcia pracy od 13.09.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 do 10 000 PLN

      - praca w terenie - montaż bram i konstrukcji stalowych - prace elektromonterskie
      StPr/24/0338
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 do 8 000 PLN