Zamknij
REKLAMA

Mija właśnie rok od kiedy informujemy Was o tym co się dzieje nie tylko w powiecie międzychodzkim

06.19, 04.12.2019 Krzysztof Suszka Aktualizacja: 07.38, 04.12.2019
Skomentuj Od roku jesteśmy z Wami. I dziękujemy, że Wy jesteście z nami!
REKLAMA

Rok temu ukazał się pierwszy artykuł w naszym portalu www.wiescimiedzychodzkie.pl. Po roku obserwuje nas na FB przeszło 4800 osób. Dziękujemy, że jesteście z nami,

Naszym zamiarem było i jest informować o tym co się dzieje przede wszystkim w powiecie międzychodzkim. Chcemy opisywać rzeczywistość. Czy nam się to udaje? Sami to oceńcie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z naszej niedoskonałości i tego, że przed nami długa droga. Dlatego też jesteśmy wdzięczni za przychylne słowa. Ale dziękujemy także za wskazówki opisujące nasze błędy. Cieszy nas także każda informacja czy zdjęcia, które nam przesyłacie. Nasz adres [email protected] jest do Waszej dyspozycji. Zapraszam też do stałej współpracy.

Jednym z celów, który nam przyświecał jest to, aby mieszkańcy mogli pochwalić się tym co robią, opisać swoje hobby czy zainteresowania. Nasze łamy oddajemy też do dyspozycji szkół, organizacji i klubów. Pokażcie innym co robicie. Bo robicie dużo świetnych rzeczy. Tylko często inni o tym  nie wiedzą. A trochę szkoda, że możliwości prezenatcji na Wieściach Międzychodzkich nie wykorzystujecie. Może wynika to z tego, że jako społeczeństwo nie umiemy się chwalić ? Często "chwalenie się" uznawane jest za negatywną cechę. A to jest błędne podejście. 

W tym rocznicowym felietonie chciałbym podziękować osobom, które tworzą ten portal razem ze mną. Od początku jest ze mną Hania Wojtaszek, Darek Wawrzyniak i Leon Cichosz. Jestem im wdzęczny za to, że byli wtedy i są nadal. Do zespołu dołączył także Radek Biniaś, który ma olbrzymią energię w wyszukiwaniu ludzi aktywnych i pokazywania ich innym. W naszym zespole jest również Krzysztof Wróblewski, którego zdjęcia z wydarzeń widzieliscie wielokrotnie. Dziękuję im, że poświęcając swój czas tworzą Wieści Międzychodzkie. 

Zaczynamy więc kolejny rok. Mam nadzieję, że będziemy spełniać Wasze oczekiwania a nasz zespół będzie się powiększał. Dziękuję za to, ze jesteście z nami!

(Krzysztof Suszka)

Redaktor naczelny Wieści Międzychodzkich. Doradca finansowo-ubezpieczeniowy. Propagator jawności w życiu publicznym.

Krzysztof Suszka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%