Zamknij

Kolejny sukces młodych siatkarzy UKS Szamotulanin

17:37, 19.07.2019 K.S Aktualizacja: 18:57, 19.07.2019
Skomentuj Mocna ekipa z Szamotuł i Kwilcza /foto:UKS Szamotulanin Mocna ekipa z Szamotuł i Kwilcza /foto:UKS Szamotulanin

Młodzi siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego z Szamotuł odnotowali kolejny sukces.Para Kamil Małecki i Jędrzej Bąkiewicz zdobyła tytuł Mistrzów Polski Kadetów.

W Dzonkowie odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich. Do finałowego turnieju w siatkówce plażowej zakwalifikowała się para z Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin: Kamil Małecki i Jędrzej Bąkiewicz. Przypomnijmy, że Kamil Małecki jest mieszkańcem Kwilcza

Mistrzowie Polski Kadetów w siatkówce plażowej Jędrzej Bąkiewicz i Kamil Małecki/foto:UKS Szamotulanin

Młodzi siatkarze z w ćwierćfinale pokonali 2:0 reprezentantów województwa dolnośląskiego, a następnie w półfinale 2:1 MOS WOLA Warszawa. Natomiast w finale zawodnicy trenowani przez Łukasza Klapczyńskiego po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonali zespół ze Skarżyska Kamiennego 2:1. Gratulujemy!