Zamknij
REKLAMA

Studio Tańca REMIX udanie zaprezentowało się w Pradze

19:00, 04.11.2019 | materiał prasowy BPiCAK Międzychód
Skomentuj Mimo zmęczenia po całodniowych zmaganiach wszyscy byli zadowoleni/foto: BPiCAK Międzychód
REKLAMA

Tancerze Studia Tańca REMIX udanie zaprezentowali się na Festiwalu International Dance Competition Fest Info Dance w Pradzie. 2 listopada od godz.9.00 do godz.22.00 demonstrowali swoje umiejętności. I zostały one wysoko ocenione jury.

Na stronie Głównej Festiwalu International Dance Competition Fest Info Dance, czytamy: „Chcemy zapewnić naszym uczestnikom wspaniałe i wyjątkowe doświadczenia taneczne. Poprowadzić przez historię najpiękniejszych miast w Europie, abyś spotkał się z ludźmi z różnych kultur, krajów i kontynentów.”

Dla Studia Tańca Remix Międzychód, Międzyrzecz i Skwierzyna przygoda z tanecznym show w Pradze rozpoczęła się dnia 31 października 2019 roku, gdzie 77 dzieci i młodzieży wraz z opiekunami wsiadło o godzinie 8.00 i 9.00 rano do autokarów. Jednak, by ta wielka przygoda mogła się zacząć potrzeba zaangażowania, determinacji oraz pomysłu, taki właśnie miała instruktor Wioleta Robak Gabarkiewicz. Swoją wizją zaraziła rodziców i organizacje samorządowe, takie jak Gmina czy Dom Kultury i niemożliwe stało się możliwe. To właśnie ona od wielu lat prowadzi studio Tańca Remix. Jej profesjonalizm i pozytywna energia dają wyjątkowe rezultaty w postaci wyszkolonych i utalentowanych tanecznie dzieci i młodzieży. Ilość wsparcia przerosła nasze oczekiwania, a to wszystko dzięki grupie rodziców, którzy poświęcając swój czas prywatny zaangażowali się w pozyskanie sponsorów na wyjazd Studia Tańca Remix Międzychód. Pragniemy z tego miejsca podziękować pani Bożenie Skwarskiej, Monice Przybysz-Raczko, Wiesławie Minge, Karolinie Jung, Kindze Nowak i Justynie Sawali.

Sponsor Główny Gmina Międzychód oraz burmistrz Krzysztof Wolny, który od początku wspiera rozwój Studia Tańca Remix, przekazali solidny finansowy fundament, do którego przyłączyli się inni darczyńcy: Tomasz Jenek - Krafft Tools, Aleksandra Marciniak- Marbo Pour, Nadleśniczy Piotr Bielanowski - Nadleśnictwo Międzychód, Artur Martyński - Mart Medica, Patrycja Kłosowska - Pascal Prefabrykaty, Stanisław Jenek Firma Wielobranżowa Ściskpol, Magdalena Najdek, Violetta Jaśkiewicz - Efect-Event, MSK Aqualift Sp. z o.o., Starosta Rafał Litke - Powiat Międzychodzki,  Pharmacy Group Sp. z o.o.,  LS Trans Sp. z o.o., Balco Sp. z o.o., Andrzej Dykszak. To dzięki Wam spełniliśmy marzenia tancerzy o udziale w wyjątkowym tanecznym wydarzeniu, mogąc jednocześnie promować Gminę i Powiat Międzychodzki.

Dziś wiemy, że było warto! Wracając z dyplomami i medalami, które są dla nas symbolem wytrwałości, odwagi i ciężkiej pracy, impulsem do dalszych wyjazdów, a także promocją. Patrząc na piękne zdjęcia i relacje online, nie sposób napisać o kuluarach wyjazdu i osobach pomagających podczas festiwalu. Bożena Skwarska, Barbara Grupa, Monika Kupis, Monika Przybysz-Raczko, Hanna Holka, Natalia Czarnecka to drużyna do zadań specjalnych, która logistycznie w pełnym porozumieniu czuwała nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży. Taki wyjazd to dla opiekunów prawdziwa próba charakteru. Wśród 1000 uczestników z Chin, Włoch, Niemiec, Francji, Czarnogóry, Mołdawii, Ukrainy, Czech, Łotwy, Serbii, Rosji byliśmy MY! Zdobywając czołowe miejsca:
Grupa III dwa pierwsze miejsca:
I Miejsce w kategorii Children Open Formation,
I Miejsce w kategorii Children Art Formation,
Grupa II:  
I Miejsce w kategorii Junior Art Formation,
III Miejsce w kategorii Junior Open Formation,
A także, darmowy wstęp na festiwal taneczny w Rzymie.
Grupa I:
 I miejsce w kategorii Senior Open Group,
II miejsce w kategorii Senior Jazz Style Formation,
II miejsce w kategorii Senior Contemporary Modern Group,
A także, darmowy wstęp na festiwal taneczny w Wiedniu.

Cieszymy się  także z sukcesów i czołowych miejsc, które zajęli nasi przyjaciele z Międzyrzecza - Gold 1 i Gold 2 oraz Remix 2 Skwierzyna. Dziękujemy także trenerom pani Aleksandrze Okrzei-Bobik oraz Nadziei Szczepaniak. W planach wyjazd do Wiednia i Grecji. Z taką ekipą na pewno się uda.

(materiał prasowy BPiCAK Międzychód)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ElaEla

1 0

Brawo! To na pewno była wielka przygoda! I doświadczenie. 20:39, 04.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%