Zamknij
REKLAMA

Gościnne występy mieszkańca Drezdenka zakończone w celi aresztu. A wszystko przez dzielnicowego

15:38, 07.11.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Mieszkaniec Drezdenka został przewieziony do międzychodzkiej celi/foto: Dariusz Wawrzyniak

Wtorek ( 5 listopada ) był pechowy dla złodziei w Międzychodzie. Najpierw wpadł złodziej telefonu a potem mieszkaniec Drezdenka, który przyjechał na gościnne występy.

O tym, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu pokazał dzielnicowy Rejonu 1 w Międzychodzie asp. Maciej Pawlicki. We wtorek w czasie służby Maciej Pawlicki wykonywał czynności w związku z kradzieżą artykułów z marketu budowlanego w Międzychodzie. Złodziej został zarejestrowany przez sklepowy monitoring. "Na gorąco" nie udało się ustalić sprawcy. Będąc po służbie na ulicy Jana Pawła II Maciej Pawlicki zauważył nieprawidłowo zaparkowany samochód m-ki Fiata Stilo na drezdeneckich numerach rejestracyjnych. Okazało się, że wewnątrz siedzi złodziej z marketu. Natychmiast więc skontaktował się z mundurowymi, którzy po kilku minutach naprowadzani przez niego zatrzymali samochód ze złodziejem. 

36 letni mieszkaniec Drezdenka trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi 5 lat więzienia. Prowadzimy teraz czynności zmierzające do zatrzymania jego dwóch kolegów z województwa lubuskiego - informuje Przemysław Araszkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie.

Jak widać gościnne występy skończyły się bezpłatnym noclegiem w Komendzie Powiatowej Policji. I wszystko przez dzielnicowego Macieja Pawlickiego, który zareagował będąc już po służbie. 

[ZT]801[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PrawdaPrawda

1 0

NIECH PAN PAWLICKI OPOWIE JAK PEDZLUJE KASE Z PORTFELI ZATRZYMANYCH NA DOLKACH.PSEUDO POLICJNT KTORY NIE ZASLUGUJE NA NOSZENIE MUNDURU!!!ZENADA 22:46, 10.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolKarol

0 1

Gratulacje! To jest właściwe traktowanie służby! 12:16, 11.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone