Zamknij
REKLAMA

Czy kwilecki snajper został ustalony? Policja zabezpieczyła wiatrówkę

18:31, 31.01.2020 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Takie obrażenia miał kot jednej z mieszkanek Kwilcza dwa lata temu. Czy w końcu to się skończy/foto:czytelniczka

Jak informuje Radio Poznań, w czwartek 30 stycznia międzychodzka policja zabezpieczyła u jednego z mieszkańców Kwilcza wiatrówkę. Teraz biegły wypowie się czy z tej broni strzelano do kotów.

W ubiegłą sobotę 25 stycznia pisaliśmy o zwyrodnialcu, który w Kwilczu strzela do kotów. Po artykule dostaliśmy wiele sygnałów od czytelników. Okazuje się, że znęcanie nad zwierzętami w rejonie ulic Krańcowa, Usługowa i Krótka w Kwilczu trwa od około 2 lat. Ktoś tam strzelał do kotów, psów a także je truł. 

Jak dzisiaj poinfomowało Radio Poznań w czwartek policja wytypowała jednego z mieszkańców tej miejscowości i zabezpieczyła jego wiatrówkę.

Został przesłuchany mężczyzna, który może mieć coś wspólnego z tym zdarzeniem. Policjanci zabezpieczyli u niego broń pneumatyczną. Teraz tą broń wraz z zabezpieczonym pociskiem czy śrutem, który zabezpieczył weterynarz, wyślemy do badań porównawczych i zobaczymy, czy mężczyzna ten miał coś wspólnego ze zdarzeniem czy też nie. W zależności od wyniku tych badań, zostaną podjęte dalsze kroki. Nie został zatrzymany, zostały z nim wykonane czynności, został przesłuchany - poinformował w rozmowie z Radiem Poznań Przemysław Araszkiewicz z międzychodzkiej policji.

W związku z prowadzonym przez policję postępowaniem przygotowawczym nadal można przekazywać informacje dotyczące kwileckiego "snajpera" a także zdarzeń związanych ze strzelaniem do zwierząt.

[ZT]956[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone