Zamknij
REKLAMA

W strażackich konkursach do wygrania m.in. czujka tlenku węgla

21:00, 19.11.2020 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Komenda Powiatowa PSP w Międzychodzie zaprasza do udziału w strażackich konkursach
REKLAMA

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie zaprasza do udziału w konkursach strażackich. Do wygrania m.in. czujki tlenku węgla.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Międzychodzie, Zarządem Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Międzychodzie i Ochotniczą Strażą Pożarną w Luboszu zaprasza do udziału w trzech strażackich konkursach.

1) Konkurs "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" - skierowany do mieszkańców powiatu międzychodzkiego (do 31.11.2020 r.),
2) Konkurs plastyczny dla strażaków OSP i członków MDP "Strażacka Kartka Bożonarodzeniowa" (do 14.12.2020 r.),
3) Konkurs plastyczny dla strażaków OSP i członków MDP "Strażacy kontra COVID-19" (do 14.12.2020 r.).

W pierwszym konkursie przeznaczonym dla mieszkańców powiatu międzychodzkiego wylosowanych zostanie 30 czujek tlenku węgla (czadu) z ankiet, które mieszkańcy powiatu prawidłowo wypełnią i dostarczą do siedziby organizatora. Ankiety do 30 listopada należy złożyć osobiście w KP PSP Międzychód, wysłać pocztą na adres KP PSP Międzychód w kopercie z dopiskiem "konkurs czujka". Można też skan wysłać mailem na adres [email protected] 

Ankieta jest do pobrania TUTAJ

Do wygrania jest m.in. tablet

W kolejnych dwóch konkursach udział mogą wziąć członkowie ochotniczych straży pożarnych oraz adepci pożarnictwa młodzieżowych drużyn pożarniczych. Do wygrania, w każdej z kategorii tablet, a wyróżnione osoby otrzymają inne elektroniczne nagrody rzeczowe.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA