Zamknij
REKLAMA

Międzychodzki szpital zmienia miejsce szczepień przeciwko COVID

12:23, 17.02.2021 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Osoby zgłoszone do szczepiania w szpitalu teraz zgłaszają się do punktu w Zespole Szkół Technicznych/foto: Dariusz Wawrzyniak
REKLAMA

Szpital powiatowy w Międzychodzie zmienił miejsce szczepienia przeciwko wirusowi Sars Cov-2. Od 16 lutego punkt szczepień znajduje się na terenie Zespołu Szkół Technicznych.

Od 16 lutego szpitalny punkt szczepień przeciwko Sars Cov-2 zlokalizowano w Zespole Szkół Technicznych w Międzychodzie. Wejście znajduje się przy Sali sportowej i aby się tam dostać należy wejść od strony ul. Słonecznej, przy hotelu Neptun. 

Punkt szczepień przenieśliśmy do Zespołu Szkół Technicznych dla komfortu i bezpieczeństwa wszystkich pacjentów. Tych, którzy zgłaszali się do poradni specjalistycznych i tych, którzy przychodzli na szczepienia - wyjaśnia dyrektor szpitala Bartosz Grobelny

Przypomnijmy, że szczepienia przeciwko COVID-19 są prowadzone nie tylko w szpitalu. Na terenie powiatu międzychodzkiego można jeszcze szczepić się w 4 innych placówkach:

  • "PROVITA" S.C. Grzegorz Nowak, Natalia Nowak w Międzychodzie
  • Wielkopolska Przychodnia Sportowo – Lekarska Sp. z o.o. w Chrzypsku Wielkim
  • Przychodnia Lekarska SIMED – Karpiewscy Sp. J. w Kwilczu
  • Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej MED-LAMP Sp. z o.o. w Sierakowie

Dodajmy, że rejestrując się z szpitalu powiatowym na szczepienie należy się zgłosić do szpitala, czyli obecnie do pnktu w Zespole Szkół Technicznych ! Aby otrzymać szczepionkę w placówce, gdzie jest lekarz rodzinny, tam należy się rejestrować. Nie ma rejonizacji i każdy może wybrać placówkę, gdzie chce się udać na szczepienie.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%