Zamknij
REKLAMA

Międzychodzcy policjanci zatrzymali trzech włamywaczy do samochodów

20:47, 17.10.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Wybicie szyby, kradzież sprzętu a potem 9000 zł grzywny/foto: KPP Międzychód
REKLAMA

Dzięki czujności mieszkańców policjanci zatrzymali trzech włamywaczy do samochodów.

W nocy z soboty na niedzielę ( 12/13 października) w Międzychodzie trzech panów włamało się do dwoch samochodów stojących na ul. Daszyńskiego i Piłsudskiego w Międzychodzie. Po wybiciu szyby ukradli sprzęt RTV. Jednak dzięki czujności mieszkańców zostali zatrzymani wraz z łupem.

Mężczyzn kręcących się przy Fiacie i Peugocie zobaczył mieszkaniec pobliskiego bloku mieszkalnego. Skierowano tam patrol policyjny, który na miejscu zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 20 i 26 lat. Trzeci 35-latek został zatrzymany kilka ulic dalej - infomuje oficer prasowy międzychdzkiej policji Przemysław Araszkiewicz 

Sprawcy włamali się do dwóch samochodów/foto:KPP Międzychód

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem a za swój niecny czyn ukarani zostali grzywnami po 9 000 złotych. Muszą też naprawić szkody i pokryć koszty sądowe.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA