Zamknij
REKLAMA

Awaria linii wodociągowej na ul. 17 Stycznia w Międzychodzie

08:55, 20.11.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj W kranach mieszkań na ul. 17 Stycznia jest słabe cisnienie wody/foto:pixabay.com
REKLAMA

Mieszkańcy ul. 17 Stycznia w Międzychodzie mają problemy z ciśniem wody w kranach. Okazuje się, że powodem jest awaria linii wodociągowej.

Jak ustaliliśmy w spółce Aqualift na ul. 17 Stycznia w Międzychodzie jest awaria linii wodociągowej na odcinku od ul. Portowej do skrzyżowania ul. 17 Stycznia z ul. 3 Maja. Obecnie trwają ustalenia dokładnego miejsca awarii. Po jej zlokalizowaniu należy liczyć się z przerwą w dostępie do wody. Jak długo potrwa uzależnione jest od rozmiarów uszkodzeń.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA