Zamknij
REKLAMA

Czy społeczne działania proekologiczne nabiorą formalnego kształtu?

21:45, 25.11.2019 | K.S
Skomentuj Zielony Międzychód przygotowuje proekologiczne działania/foto: Dariusz Wawrzyniak
REKLAMA

Zanosi się na to, że w Międzychodzie społeczne działania proekologiczne nabiorą innego wymiaru. W Centrum Animacji Kultury spotkały się osoby zainteresowane działaniami proekologicznymi.

Dzisiaj ( 25 listopada ) członkinie nieformalnej grupy Zielony Międzychód zorganizowały spotkanie ze Stowarzyszeniem Aktywny Międzychód. Celem spotkania było stworzenie nowego proekologicznego Stowarzyszenia, które będzie zajmowało się problemami dotyczącymi ekologii w gminie Międzychód. W planach są działania proekologiczne dotyczące ochrony środowiska a także edukacyjne. Zamierzenia są dalekosiężne. 

Pierwsza akcja planowana jest na 14 grudnia. O tej akcji i kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco. 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA