Zamknij
REKLAMA

Masz zużyte szczoteczki po tuszach do rzęs? Mogą się przydać

13:18, 19.05.2019 | na podstawie www.sierakow.pl
REKLAMA
Skomentuj
foto:UG Sieraków

Tusze do rzęs to zdecydowanie jedne z najczęściej używanych kosmetyków do makijażu. Niestety, ich opakowania nie nadają się do recyklingu i zużyte trafiają do śmieci. Jednak teraz przynajmniej zużyte szczoteczki po tuszach mogą, zamiast na wysypisko trafić tam, gdzie otrzymają drugie życie!
Od początku kwietnia do końca maja 2019 w Urzędzie Gminy Sieraków pok. 20 trwa zbiórka starych szczoteczek od tuszy do rzęs.
Zebrane podczas tej zbiórki szczoteczki zostaną wysłane do Appalachian Wildlife Refuge - organizacji prowadzącej pogotowie dla rannych i osieroconych dzikich zwierząt. Szczoteczki od tuszów do rzęs są przez nich wykorzystywane do oczyszczania futerek podopiecznych z jaj i larw much. A jako że podopiecznych co roku trafiają do nich setki, Appalachian Wildlife Refuge przyjmuje szczoteczki nadsyłane im z całego świata. Teraz także Twoja zużyta szczoteczka może tam trafić!
O wysyłkę do USA nie musisz się martwić - wystarczy, że oczyszczoną z resztek tuszu szczoteczkę przyniesiesz do Urzędu Gminy i zostawisz w oznakowanym pudełku pok. 20. Jeżeli jednak chcielibyście osobiście wysłać swoje szczoteczki lub rozpropagować akcję wśród znajomych, którzy nie mają możliwości włączenia się do naszej zbiórki, szczegóły akcji oraz niezbędny formularz znajdziesz na stronie https://www.appalachianwild.org/wands-for-wildlife.html
Ważne: bardzo prosimy pamiętać o oczyszczeniu szczoteczek z pozostałości tuszu!

(na podstawie www.sierakow.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone