Zamknij
REKLAMA

Gmina Kwilcz otrzyma środki na remont i przebudowę oczyszczalni ścieków w Luboszu

14:49, 11.10.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Michał Zieliński uroczyście przekazał wójtowi Stanisławowi Mannek decyzję o zapewnieniu środków na przebudowę oczyszczalni ścieków w Luboszu/foto:Dariusz Wawrzyniak
REKLAMA

Dzisiaj ( 11 października ) Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Michał Zieliński przekazał uroczyście wótowi gminy Kwilcz Stanisławowi Mannek decyzję Ministra Inwestycji i Rozwoju o zapewnieniu finansowania wydatków na remont i przebudowę oczyszczalni ścieków w Luboszu.

Dzięki tej decyzji gmina Kwilcz otrzyma łącznie 2 642 960 zł. Kwota ta wraz ze środkami własnymi gminy pozwolą na długo oczekiwany remont i przebudowę oczyszczlni ścieków w Luboszu. Więcej na ten temat wkrótce.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA