Zamknij
REKLAMA

Sieraków dla Kingi. Festyn charytatywny już za tydzień 20 października

11:28, 13.10.2019 | Radosław Biniaś
Skomentuj Kamila Fabiś zaprasza do Sierakowa na niedzielny festyn charytatywny/foto: Kamila Fabiś
REKLAMA

Już za tydzień, 20 paździenika, w Sierakowie odbędzie się Festyn Charytatywny dla Kingi. Już od godz.10.00 na hali sportowo-widowiskowej będzie się dużo działo. A jakie atrakcje są szykowane? O tym mówi organizatorka festynu Kamila Fabiś.

Na brak zajęć Pani nie narzeka. Zdecydowała się Pani jednak na organizację wielkiego wydarzenia. Dlaczego?
Rzeczywiście jestem osobą dość zabieganą. Szczególnie latem. To lato było jednak inne. 21 lipca miał miejsce ciężki wypadek drogowy. Brało w nim udział czworo młodych ludzi. Dwie dziewczyny były moimi pracownicami. Niestety, Wiola zginęła na miejscu. Natomiast Kinia przez kilka tygodni walczyła o życie. Odwiedziłam ją pierwszy raz, gdy była już w domu i zdałam sobie sprawę, jak długa i kosztowna droga czeka ją w powrocie do zdrowia. Decydująca jednak była rozmowa z mamą Michała, chłopaka Kini, który niestety również zginął w tym wypadku. To z jej ust padły słowa "Musimy Kini pomóc". Wtedy posypała się lawina telefonów i spotkań.
Z nieoficjalnych informacji wiemy, że będzie się dużo działo.
Chcieliśmy, żeby ta impreza była inna niż wszystkie. Dlatego na scenie pojawi się wielu ciekawych artystów. Będzie z nami "Stifi" ( Dawid Milner ) z przyjacielem Michałem Fiklewiczem, pojawią się artyści z "The voice of Poland" Bartek Zawadzki i Magda Janicka. Wystąpi Wojtek Olejnik z "Śpiewajmy razem". Będzie także zespół "Jurad", Jan Adamczewski, Daniel Okupski, szkoła muzyczna z Wronek. Wystąpi dla również sobowtór Michaela Jacksona - Darek Surkont a imprezę zakończy występ tancerza ognia Krzysia Wyrwała. Odbędą się ciekawe licytacje i oczywiście loteria fantowa. 
Również pod sceną przewidujemy wiele atrakcji .Pojawią się warsztaty kulinarne dla najmłodszych, pokaz technik kryminalistycznych, kurs pierwszej pomocy i opatrywania ran. Będzie można zrobić tatuaż fluorescencyjny. Panie będą mogły na miejscu zrobić sobie paznokcie a panowie fotkę na prawdziwym żużlowym motocyklu. Pomogą nam też chłopacy z survivalu, którzy mają dla was nietypowe atrakcje. Otwarte będą dwie sale kinowe, będzie turniej bowlingu. Mamy też kilku ciekawych gości. Imprezę uatrakcyjni występ kulturystyczny Jakuba Burcharda i pokaz artystycznego malowania paznokci  trenerek Semilaca.
Także strefa gastro mprzygotowuje ciekawą ofertę. Grochówka, bigos, wiejski chleb ze smalcem, prosiak, dzik w cieście od koła łowieckiego, kawiarenka z pysznymi domowymi i nie tylko ciastami. Konkurencją dla niej będzie strefa fit. Na dworze można będzie upiec kiełbaski na ognisku i zagryźć podpłomykiem od Asi. Jeśli pogoda nam dopisze, również na dworze będzie ciekawie. To nie wszystko co przygotowaliśmy. Nie mogę jednak odsłonić wszystkich kart,żeby nie było nudno.....
Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć to wydarzenie to jak może to zrobić?
Jeśli chcielibyście nas wesprzeć, mile widziane są fanty na loterię i na licytację a także ciasta do kawiarenki. Najważniejsze jednak to....... bądżcie!

Czyli zapraszamy wszystkich już od godz.10.00. Dziekuję za rozmowę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA