Zamknij
REKLAMA

W deszczu Darek pokonał kolejne 106 km.Trzeci dzień zakończył w Kaliszu

22:04, 21.08.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Spotkanie z zastępcą Prezydenta Ostrowa Sebastianem Górskim było bardzo ciekawe/foto:Dariusz Wawrzyniak

Środa to trzeci dzień wyprawy Dariusza Wawrzyniaka "Rowerem dla Wojtusia". Tym razem musiał robić dłuższą przerwę, bo ulewny deszcz uniemożliwiał jazdę.

Po wyjeździe z Rawicza Darka zatrzymał po drodze ulewny deszcz. Musiał się więc schować w przystanku autobusowym. Ale jak sam stwierdził, nie jest z cukru i gdy tylko warunki się trochę poprawiły pomknął dalej. W Ostrowie Wielkoplskim czekał na niego Zastępca Prezydenta Miasta Sebastian Górski. Też, jak sam przyznał, zapalony rowerzysta. Miło się rozmawiało, ale trzeba było jechać dalej. Ale świat jest mały i w Ostrowie jeszcze spotkanie z byłą mieszkanką Międzychodu. Pani Jagoda od 3 miesięcy mieszka w Ostrowie, ale śledzi poczynania Darka. Nie mógł więc odmówić kawy w jej towarzystwie. Mimo wszystko trzeba było jechać dalej. Wymęczony deszczem, ale jak zawsze uśmiechnięty dotarł do Kalisza. Tutaj nocleg zapewnił mu Magic Garden Hostel przy ul. Jagodowej 16. Jest to najnowszy Hostel w Kaliszu położony w urokliwej, spokojnej dzielnicy. Położony kilkanaście metrów od brzegu malowniczej Prosny a dodatkowo można odpocząć w zaciszu ogrodu. Świetne miejsce!

 A jutro pobudka 5.30, śniadanie i w drogę. Czwarty dzień to trasa z Kalisza przez Turek, Koło do Konina. Oby nie padało!

[ZT]638[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone