Zamknij
REKLAMA

Najdłuższy odcinek wyprawy Rowerem dla Wojtusia pokonany!

20:40, 23.08.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
W każdym mieście Dariusz Wawrzyniak odwiedza urzędy miejskie i gminne, w których są zbierane środki na pomoc dla Wojtka/foto: Dariusz Wawrzyniak

Dzisiaj ( 23 sieprnia ) Dariusz Wawrzyniak pokonał najdłuższy etap swojej 850 km wyprawy rowerowej. Piąty dzień zakończył w Wągrowcu po przejechaniu 147 km.

Najdłuższy odcinek tej rowerowej podróży prowadził z Konina przez Licheń Stary, Ślesin, Trzemeszno, Gniezno do Wągrowca. Pogoda nie była najgorsza, więc wszystko było zgodnie z planem. W Ślesinie na Darka czekał Burmistrz Miasta i Gminy Mariusz Zaborowski oraz jego Zastępca Urszula Bachera. Także w Trzemesznie przed urzędem czekali włodarze miasta. 

Dzisiaj także czekała na mnie niespodzianka. W drodze do Trzemeszna miałem bowiem bardzo fajne towarzystwo. Towarzyszył mi Hubert Libner i Szymon Karpiński. Bardzo im dziękuję! - opowiada Dariusz Wawrzyniak

Trochę więcej czasu Dariusz spędził w Gnieźnie. Po spotkaniu z Dyrektorem Wydziału Promocji Kultury i Turystyki Łukaszem Scheffsem chwilę podziwiał Gniezno. Była też przerwa obiadowa. Pyszny obiad zjadł w Restauracji Europejskiej na ul. Dąbrówki 19. A potem ruszył do Wągrowca, gdzie czekał na niego nocleg w Centrum Noclegi Wągrowiec.

Każdy dzień przybliża do domu. Jutro Darka czeka trasa z Wągrowca do Piły. Jednak już teraz zapraszamy na niedzielę. Dzień siódmy i ostatni. Darek zaczynał wyprawę w poniedziałek sprzed urzędu gminy w Międzychodzie a kończy o godz.17.00 przed starostwem powiatowym. Zapraszamy na jego powitanie. Będzie też okazja ostatni odcinek pokonać w jego towarzystwie i przy okazji pokręcić trochę kilometrów dla Międzychodu. 

[ZT]638[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone