Zamknij
REKLAMA

Wyprawa Rowerem dla Wojtusia doprowadziła dzisiaj Darka do Piły

18:32, 24.08.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
W Wyrzysku Darek spotkał się w czasie piłkarskiego turnieju z Andrzejem Rózgą/foto:Dariusz Wawrzyniak

Przedostatni dzień wyprawy Rowerem Dla Wojtusia Darek spędził na trasie z Wągrowca do Piły. Za nim kolejne 100 km. A jutro Międzychód.

Dzisiejszy dzień to, jak powiedział Darek "góry i górki. I temperatura".  Kolejne 100 km przejechał trasą z Wągrowca przez Wyrzysk, Złotów do Piły. W Wyrzysku został zaproszony na turniej piłkarski i tam ugoszczony. Gospodarzem spotkania był Andrzej Rózga ze Stowarzyszenia Promocji Kultury "KRAJNA".

Co mnie mile w tej prodróży zaskoczyło to fakt, że kiedy w spotkaniach uczestniczyły stowarzyszenia to wszyscy wiedzieli jaką wspaniałą murawę ma boisko w Międzychodzie - opowiada Dariusz Wawrzyniak

Na wszystkich spotkanich Dariusz zaprasza do przyjazdu do Krainy 100. Jezior. To drugi ważny alement ten podróży. Bo jaważniejsze są wpłaty na pomoc dla Wojtka. A dzisiejszą noc spędzi w Pile. Nocleg ma zapewniony dzięki portalowi www.couchsurfing.com

Niedziela to powrót do Międzychodu. Trasa wiedzie już po terenach bardziej znanych. Z Piły jedzie do Czarnkowa. Potem Wronki, Sieraków i Międzychód. Zgodnie z planem Dariusz Wawrzyniak pojawi się o godz.17.00 przy starostwie powiatowym. Zaczynał przed urzędem gminy, więc postanowił akcję "Rowerem dla Wojtusia" zakończyć przed starostwem. Jeżeli macie czas i ochotę to zapraszamy na godz.17.00.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone