Zamknij
REKLAMA

Rowerowa wyprawa Dariusza Wawrzyniaka oficjalnie zakończona

22:48, 30.09.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej/foto:Krzystzof Wróblewski

W poniedziałek 19 sierpnia, Dariusz Wawrzyniak wyruszył sprzed urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie w podróż "Rowerem dla Wojtusia". Po przejechaniu 826 km w niedzielę 25 sierpnia zakończył wyprawę przed starostwem powiatowym. Czas na podsumowanie.

Celem wyprawy rowerowej jakiej podjął się Dariusz Wawrzyniak była pomoc w zebraniu środków na operację dla Wojtusia, który urodził się bez kości piszczelowej w nóżce. Przez 7 dni pokonał 826 km. Wszędzie spotykał życzliwych ludzi, którzy pomagali mu pokonać trasę i jednocześnie przekazywali środki na pomoc dla Wojtusia. W czasie wyprawy zebrano 13.380 zł. 

Wszyscy, którzy pomogli w przejeździe to ludzie o wspaniałych sercach. Dzięki wsparciu wielu osób, często anonimowych, Wojtuś jest już po pierwszej operacji w USA. Dziękuję wszsytkim w swoim, ale także w imieniu rodziców Wojtusia - powiedział na dzisiaj Dariusz Wawrzyniak 

Wyprawa "Rowerem dla Wojtusia" oficjalnie zakończona. Ale nasz redakcyjny kolega już planuje kolejną wyprawę rowerową. W przyszłym roku rusza na wybrzeże, aby tym razem pomóc Ewie i Marysi.

[ZT]658[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone